Obec VAL

Tříkrálová sbírka 2021

Leták - Tříkrálová sbírka

 

 

Na Dobrušsku po dvacáté !!!

Letos nebude znít ulicemi jako obvykle, ale štěstí, zdraví, dlouhá léta, a především požehnání do roku 2021 chtějí koledníci přinést do vašich domovů i navzdory koronavirovým opatřením. Nemusíte se bát – zdraví Vás, jakožto našich příznivců, i koledníků je pro Charitu na prvním místě. Kdo by se bál otevřít, může přispět i jiným způsobem.

Jsme připraveni koledovat s omezeným počtem skupinek podle aktuálně ochotných dobrovolníků, kteří se nám přihlásili. Koleda proběhne pouze v bezpečném odstupu a při dodržení pravidel.

Hlavní koledovací den bude v Dobrušce a všude, kde se koleduje v okolí sobota 9. ledna 2021. Letos poprvé ale neproběhne koleda pouze v jednom dni, on-line koledování bude trvat až do 24. ledna !

Č. účtu 66008822/0800  VS  77705024

Věřte, že jen velmi neradi bychom koledovali pouze virtuálně, protože osobní setkávání je jedním z nejdůležitějších momentů sbírky. Pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit nepřipravit dárce o zážitek z koledy ani z požehnání, které koledníci do domů přinášejí.

Za celý charitní tým

Ing. Jana Poláčková, Farní charita Dobruška

Svoz a poplatky

Svozový kalendář na rok 2021 a informaci ohledně poplatků najdete v sekci Informace pro občany.

První svoz popelnic 4.1.2021.

Poplatky můžete uhradit na obecním úřadě nebo převodem na účet, známky na popelnice po zaplacení poplatku si vyzvednete na obecním úřadě ve Valu.

Mobilní pošta

Více informací o provozní době v obci Val a poskytovaných službách

 mobilni posta2020

KHK hledá výpomoc

❗ Královéhradecký kraj hledá výpomoc do zařízení sociálních služeb ❗

Do zařízení sociálních služeb v Královéhradeckém kraji hledáme dobrovolníky na výpomoc. Stačí mít chuť naučit se novým věcem a pomáhat – o zbytek se postaráme my. Rádi rozšíříme řady o profesionály, ale i o úplné laiky. Pro všechny připravuje @Královéhradecký kraj ve spolupráci s @ACSA kurz Základy ošetřovatelství, kde se naučíte vše důležité. Přihlaste se na odkazu níže, kde se dozvíte i další informace. Jakmile ve vašem okolí budeme hledat dobrovolníky, ozveme se. Spolupráci lze navázat i formou DPP. Pokud budete mít otázky, obraťte se na Mgr. Zuzanu Kučerovou (702 213 117, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ). https://chcipomoct.cz/

chcipomoct.cz - nabdka pro dobrovolnky e-mail

Hledáme do MŠ Val

hledme

Malba na MŠ

skenovani0024
 
skenovani0025

Číst dál...

Přihlašovací údaje k evidenci tržeb

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj upozorňuje podnikatele a jejich zástupce, že od 1.9.2016 lze žádat o vydání přihlašovacích údajů potřebných pro evidování tržeb.  Pokračování zde.